Orlice park shopping Hradec Králové
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Otevřeno
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

O nás

 
 
 

 
Vítáme Vás v rodinném, nákupním a zábavním centru Orlice park shopping. Obchodní areál se nachází v krásném historickém městě Hradci Králové přímo u frekventované silnice Víta Nejedlého, která je hlavní spojnicí směrem na Ostravu.

Areál Orlice je tvořen hlavní budovou obchodního centra, ve kterém mohou naši zákazníci navštívit Hypermarket Albert a 25 dalších obchodů a služeb. Druhou samostatnou budovou areálu je hobby market Baumax .

V nákupním centru dále mimo jiné naleznete také Sportisimo – největší síť maloobchodních prodejen v ČR se zaměřením na vybavení pro sport a volný čas. Dalšími velmi oblíbenými obchody jsou velká prodejna s textilem a potřebami pro domácnost Pepco, hračkářství Bambule a mnoho dalších krásných obchodů ideálních pro Váš každodenní nákup. Více informací o každém obchodu naleznete v záložce „ Obchody a služby“.

Orlice park shopping Hradec Králové nabízí pohodlné parkování zdarma po celou dobu Vašeho nákupu. Více než 800 parkovacích míst můžete využít jak ve venkovní, tak i kryté části areálu. Skvělou službou je také nepřetržitý provoz automyčky Myje.to, kterou naleznete na parkovišti před prodejnou Baumax.

Pevně věříme, že se Vám na Orlici bude líbit, stanete se i Vy naším vzácným zákazníkem a budete se k nám rádi vracet.

Těšíme se na Vás!
 
 
albert hradec králové
 
 
orlice park
baumax hradec králové
 
 
 
 
 
obchodní centrum
shopping park
obchodní centrum hradec králové