Orlice park shopping Hradec Králové
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Otevřeno
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Akce a novinky

 
 
 
 
 
 

Divadlo

 

 
 
divadlo shoping park hradec králové
 
 
 
Přivážíme Vám sobotní rodinná představení divadelních souborů z celé České republiky, těšit se můžete na loutková a maňásková divadýlka pro děti. Vstup je vždy zdarma! Začátek představení v 15:00 a navíc 7.12.2019 po skončení divadelního představení Mikulášská nadílka a 21.12.2019 Vánoční dílničky, těšíme se na Vaši návštěvu.
 
 
 
 
 
 
 

Slevový týden s deníkem

 

 
 
 
taška k nákupu shoping park hradec králové
 
 
 
V říjnu na Vás čekají příjemné slevy v našich obchodech, ke kterým Vám navíc přidáme praktický dárek. Předložte ve stánku Slevového týdne maximálně dvě účtenky v celkové hodnotě nad 500 Kč (nevztahuje se na účtenky Albertu) a získáte: DÁREK K NÁKUPU ZDARMA.
 
 
 
 
 
 

jazz world photo výstava s vernisáží

 

 
 
 
taška k nákupu shoping park hradec králové
 
 
 
Výstava vítězných fotografií mezinárodní fotografické soutěže JAZZ WORLD PHOTO z ročníků 2014 – 2017 bude k vidění v Orlice park shopping Hradec Králové. Výstavu najdete v pasáži centra.
Srdečně Vás zveme na vernisáž výstavy, která proběhne 11.10. od 16.00 hodin. Těšit se můžete na hudební vystoupení ZUŠ Střezina.

Soutěž Jazz World Photo vznikla v roce 2013 z iniciativy fotografa Patricka Marka, producenta Tomáše Katschnera a fotografa Ivana Prokopa. Do soutěže se každý rok přihlašují fotografové z různých zemí světa. Jedná se o projekt věnovaný podpoře jazzu a jazzové fotografii v kontextu ostatních hudebních žánrů.
 
 
 
 
 
 

Planetárium

 

 
 
planetarium shoping park hradec králové
 
 
 
Přivážíme Vám digitální sférické 360° kino, díky němuž shlédnete vy a vaše děti velmi efektní audiovizuální představení zcela ZDARMA. Nahlédněte s námi na vesmírné objekty, vcítíte se do kůže kosmonauta a můžete si představovat, jaké to je být ve stavu beztíže, nebo jak z perspektivy člověka procházejícího se po Měsíci vypadá v dáli planeta Země.